Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

СПА–ДОГЛЯД “ЧАРІВНІСТЬ ЗУСТРІЧІ” (2 ос)

Дивовижне поруч! Як часто нам не вистачає часу і місця для спілкування з найкращою подругою? Незвичний ритуал для двох, коли можна не лише отримати задоволення від бесіди, але й догляд за  тілом!

Ласкава вода японської лазні Офуро розслабить і наситить Ваше тіло. Пілінг тіла ніжним шоколадним суфле і фірмовий масаж від кінчиків пальців до маківки наповнить Вас новим натхненням і жіночої силою. Спеціальний догляд за обличчя дасть освітлюючий і омолоджуючий ефект для двох. Вирівняє рельєф шкіри, подарує легкий ліфтинг і зволоження. І, як родзинка, догляд для рук і ніг, що включає пілінг, спеціальну поживну маску з парафінотерапією і розслабляючий масаж для рук і ніг.

СПА догляд створений спеціально для подруг, які хочуть не лише приємно провести час, але і отримати якісний професійний догляд для  обличчя та тіла.

Склад програми:

Японская баня О-фуро (постепенный разогрев тіла сначала в деревянной купели с водой 38 градусов, затем - в купели с водой 42 градуса, а потом постепенное охлаждение на теплой морской гальке)

Пілінг тіла ніжним шоколадним суфле

Фірмовий  релакс-масаж всього тіла с акцентом на стопи

Догляд вихідного дня для обличчя на основі французької космецевтики

Класичний догляд для рук

Класичний догляд для ніг

Відпочинок в СПА-зоні, чаювання, частування східними солодощами

Тривалість процедури:  5 годин

Вартість: 6000 грн (для двох)