Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

СПА-ДОГЛЯД «ТАНЕЦЬ БОГИНІ»

Розкішний СПА догляд «Танець Богині» здатний не лише вдосконалити Ваше тіло, а й подарувати масу задоволення і користі. СПА догляд починається незвичайним ритуалом в японській лазні Офуро. Вода різної температури принесе розслабленість і млість. Пілінг тела ніжним шоколадним суфле освіжить кожну клітинку і подарує відчуття свіжості і затишку.

Спеціальні руху релакс масажу допоможуть Вам увійти в особливий стан відпочинку, де немає місця напрузі. Творча енергія наповнить всі м'язи від кінчиків пальців до маківки. І, звичайно, особливу увагу майстер приділить ніжкам, щоб життєвий потік посилився в усьому організмі.

Після цього спеціальний догляд за обличчям на професійній французької косметиці доповнить відчуття тела освітлюючим і омолоджуючим ефектом. І, як прийнято для Богині, розслабляючий догляд для рук і стоп принесе враження легкості і повітряного танцю. Саме так Богині в давнину доглядали за своїм тілом і дарували оточуючим натхнення і танець душі!

Склад програми:

Японська лазня Офуро «Пелюстки Сакури», яка включає розпарювання тела в дерев'яних купелі, пілінг тела шоколадним суфле, фірмовий релакс-масаж тела

Догляд вихідного дня для обличчя на франзуській космецевтиці

Класичний догляд для рук

Класичний догляд для ніг 

Відпочинок в СПА-зоні, чаювання, частування

Тривалість процедури:  4 години

Вартість: 3050 грн